Stylista rzęs Trzebnica
  • Trzebnica
Trzebnica, Trzebnica, Dolnośląskie, Polska
Patrycja
25. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Ogłoszenie o Pracę: Stylistka Rzęs
Miejsce pracy: Trzebnica
Stanowisko: Stylistka Rzęs
Opis stanowiska:
Poszukujemy utalentowanej i zaangażowanej stylistki rzęs do pracy w naszym salonie w Trzebnicy. Jeśli jesteś pasjonatką piękna, lubisz pracę z klientkami i masz doświadczenie w stylizacji rzęs, dołącz do naszego zespołu!
Wymagania:
Doświadczenie w stylizacji rzęs (metoda 1:1, 2D-6D, Russian Volume itp.)
Umiejętność precyzyjnej pracy oraz dbałość o detale
Zaangażowanie i profesjonalne podejście do klienta
Komunikatywność oraz miłe usposobienie
Chęć do ciągłego doskonalenia swoich umiejętności i nauki nowych technik
Oferujemy:
Pracę w nowoczesnym salonie o ugruntowanej pozycji na rynku
Atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od umiejętności i doświadczenia
Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole
Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach branżowych
Elastyczny grafik pracy
Jak aplikować:
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z portfolio (przykłady dotychczas wykonanych stylizacji) na adres: @ lub kontakt telefoniczny pod numerem: 609285937
Dołącz do naszego zespołu i pomagaj naszym klientkom wyglądać pięknie każdego dnia!

  • Praca Trzebnica
  • Trzebnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392