Studentka do obsługi Klienta w sklepie z biżuterią
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
DPKL
3. 10. 2024

DPKL Doradztwo Personalne (nr licencji 8709) dla swojego Klienta - Salonu z biżuterią - poszukuje kandydatki na stanowisko sprzedawczyni.
Miejsce pracy: Warszawa - Śródmieście (Rynek Starego Miasta)
Czas pracy : 5 dni w tygodniu lub tylko weekendy - grafik do ustalenia, od pn-sb w godzinach: 10:00-18:00 lub 11:00-19:00 oraz w niedziele 10:00-17:00
Obowiązki;
Obsługa klienta – sprzedaż biżuterii
Dbanie o porządek w lokalu
Wymagania:
status ucznia/studenta – warunek konieczny
komunikatywny język angielski,
miła aparycja, schludny wygląd,
kultura osobista
Oferujemy:
zatrudnienie na umowę zlecenie
stawkę 32 zł brutto/netto/h
Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o przesłanie CV z klauzulą:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na potrzeby prowadzonej rekrutacji. Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie do ich dostępu i poprawiania oraz że zgoda może być odwołana w każdym czasie.”
lub:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, zarówno na potrzeby prowadzonej obecnie rekrutacji, jak również przyszłych procesów rekrutacyjnych. Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie do ich dostępu i poprawiania oraz że zgoda może być odwołana w każdym czasie.”

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Tajemniczy klient Warszawa
  • Obsługa hotelowa Warszawa
  • Obsługa gastronomii Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521