Studenta Edukacji Wczesnoszkolnej do prowadzenia zajęć w przedszkolach
  • Reda
Reda, Reda, pomorskie, Polska
Smart-HR
20. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Prowadzenie kreatywnych zajęć z dziećmi w różnych przedszkolach,
  • Nauczanie matematyki dzieci w małych grupach (5-6 osób),
  • Opiekę nad dziećmi w trakcie trwania zajęć.

Od kandydatów wymagamy:

  • Posiadania aktywnego statusu studenta (studia pedagogiczne będą dodatkowym atutem),
  • Swobodnego posługiwania się matematyką na poziomie szkoły podstawowej/średniej,
  • Czynnego prawo jazdy kat. B,
  • Umiejętności pracy z dziećmi, doświadczenie w pracy z dziećmi będzie dodatkowym atutem,
  • Kreatywności, komunikatywności oraz wysokiej kultury osobistej.

Pracodawca oferuje:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia,
  • Elastyczne godziny pracy dopasowane do możliwości studenta,
  • Pełne wsparcie, wdrożenie oraz przeszkolenie do pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Przyjacielską i swobodną atmosferę.

Wymagania

Dla naszego klienta – firmy działającej w branży edukacyjnej, ze specjalizacją w nauczaniu dzieci przedszkolnych, w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy:

  • Praca Reda
  • Reda - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584