Student do działu audytu - monitory
  • Zabierzów
Zabierzów, Zabierzów, Małopolskie, Polska
AMSO
24. 8. 2024

Jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą poleasingowego sprzętu komputerowego. To produkty klasy premium, dlatego przykładamy szczególną uwagę do jakości oferowanego produktu. Szukamy osoby przeprowadzającej testy, sprawdzenie poprawności działania monitorów komputerowych w ALEKSANDROWICACH koło KRAKOWA
Opis stanowiska:
- sprawdzanie, testowanie sprawności
- diagnozowanie drobnych usterek - klasyfikacja
- prace magazynowe
- utrzymanie w porządku powierzonego sprzętu
- przygotowywanie sprzętu do wystawienia ofert sprzedaży w serwisie aukcyjnym
Wymagania:
- status studenta lub ucznia (system zaoczny)
- znajomość zagadnień z dziedziny sprzętu IT
- sumienność wykonywania powierzonych działań
- umiejętność pracy w zespole
- mile widziane doświadczenie w serwisowaniu sprzętu
Oferujemy:
- możliwość powiększenia swoich umiejętności i zdobycia nowych doświadczeń
- benefity: karta sportowa, medyczna, kursy językowe, ubezpieczenie na życie
- atrakcyjne zniżki pracownicze do 50%

  • Praca Zabierzów
  • Zabierzów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584