Studencie zacznij pracę i dostosuj grafik do zajęć!
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
UNIQUE PEOPLE Sp. z o.o.
15. 9. 2024
Informacje o stanowisku

UNIQUE PEOPLE Sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Wrocław
Pracodawca
Dodano
13.09.2024
Numer referencyjny
17716_15530

Twoje zadania:

- przedłużanie umów ze stałymi Klientami sieci telekomunikacyjnej,

- prezentowanie aktualnych ofert,

- dbanie o pozytywny wizerunek naszego Kontrahenta,

- sprzedaż produktów telekomunikacyjnych.

Nasze oczekiwania:

- zaangażowanie, szybkość przyswajania wiedzy, chęci do pracy i zdobywania nowych doświadczeń,

- dyspozycyjność min. 25 godzin w tygodniu (grafik jest całkowicie elastyczny jesteśmy otwarci 7 dni w tygodniu)

- dyspozycyjność na pakiecie wdrożeniowym (6 dni)

- dodatkowo oczekujemy 2 sobót pracujących w miesiącu,

- dobra dykcja.

Oferujemy:

- wypłatę dwa razy w miesiącu (podstawa 28,10 zł brutto+premia),

- atrakcyjny system premiowy i motywacyjny, który znacząco zwiększy Twoje wynagrodzenie godzinowe,

- elastyczny grafik

- profesjonalny pakiet wdrożeniowy zakończony certyfikatem,

- realne możliwości awansu i rozwoju w strukturach firmy,

- pracę w dynamicznym i pełnym energii zespole, w którym z pewnością się odnajdziesz.

Zapraszamy do aplikacji!

Unique People Sp. z o.o., wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje pracy tymczasowej, o nr. 15946, dla swojego Klienta CCIG Group prowadzi kompleksowy zakres usług rekrutacyjnych

Chcesz mieć ciekawą pracę, w której nigdy się nie nudzisz?

Ważna jest dla Ciebie atmosfera i ludzie, z którymi pracujesz?

Poszukujemy osób na stanowisko: Konsultanta ds. Sprzedaży i obsługi Klienta sieci telekomunikacyjnej.

  • Praca Wrocław
  • Grafik Wrocław
  • Specjalista ds. kadr i płac Wrocław
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Wrocław
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Wrocław
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Wrocław
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Wrocław
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584