Strażnik / Strażniczka
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Politechnika Wrocławska
12. 9. 2024

Dział Zarządzania Obiektami Politechniki Wrocławskiej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowidzialna za zapewnienie bezpieczeństwa osobom przebywającym na terenie Uczelni oraz ochronę mienia.

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie bezpieczeństwa osób i mienia,
  • wykonywanie obchodów wewnątrz i na zewnątrz budynków Uczelni,
  • podejmowanie interwencji w razie stwierdzenia zakłócenia porządku przez osoby przebywające na terenie Uczelni,
  • podejmowanie działań w przypadku zaistnienia zdarzeń losowych,
  • uczestniczenie w ochronie uroczystości i imprez organizowanych na terenie Uczelni.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie,
  • min. 2 letnie  doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z ochroną mienia,
  • podstawowa umiejętność obsługi komputera, monitoringu,
  • podstawowa znajomość obsługi centrali Systemów Sygnalizacji Pożarów i Systemów Sygnalizacji Włamań i Napadów,
  • gotowość do przyswajania wiedzy z zakresu funkcjonowania urządzeń i systemów elektronicznych,

    zainstalowanych w budynkach,
  • sumienność, rzetelność, odpowiedzialność,
  • komunikatywność, wysoka kultura osobista,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym, również w godzinach nocnych, weekendy i święta.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • trzyskładnikowe wynagrodzenie: wynagrodzenie zasadnicze + premia regulaminowa + dodatek za wieloletnią pracę (3-20% wynagrodzenia zasadniczego, w zależności od posiadanego stażu pracy),
  • pakiet benefitów (13-ta pensja, dofinansowanie do wypoczynku pracownika i członków rodziny, preferencyjne pożyczki, ubezpieczenia grupowe).
  • możliwość zaangażowania w inicjatywy charytatywne i działania integracyjne (m.in. Bieg Rektora, Bieg Firmowy, Impreza Mikołajowa).
  • atrakcyjna lokalizacja w centrum miasta.

  • Praca Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584