Strażnik Pracownik Ochrony
  • Skarżysko-Kamienna
Skarżysko-Kamienna, Skarżysko-Kamienna, świętokrzyskie, Polska
TIME SECURITY Sp. z o.o.
2. 8. 2024

TIME GROUP POLSKA Sp. z o.o. to grupa spółek usługowych wyspecjalizowanych m.in. w obszarze usług ochrony, która już od 15 lat wspiera Klientów chroniąc mienie i budując ich zaufanie każdego dnia. Dzisiaj pracuje dla nas ponad 1500 osób, które chronią ponad 200 obiektów na terenie całego kraju. Odwiedź naszą stronę, by dowiedzieć się więcej: www.time-group.com.pl. Obecnie, do jednej z naszych spółek ochroniarskich poszukujemy pracowników na stanowisko : STRAŻNIK PRACOWNIK OCHRONY w regionie: SKARŻYSKO-KAMIENNA (woj. świętokrzyskie)

Obowiązki

  • Dozorowanie obiektu (obchody)
  • Sporządzanie dziennych raportów
  • Ścisła współpraca z koordynatorem obiektu
  • Obserwacja osób wchodzących i wychodzących

Wymagania

  • Uwaga! wymagane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
  • Chęć i motywacja do pracy
  • Kultura osobista oraz dyspozycyjność

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Umowę o pracę
  • Elastyczny grafik

  • Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku, pod numerem 535-505-149 lub 533-329-991 (od 9:00 do 14:00)

  • Praca Skarżysko-Kamienna
  • Pracownik fizyczny Skarżysko-Kamienna
  • Pracownik biurowy Skarżysko-Kamienna
  • Pracownik produkcji Skarżysko-Kamienna
  • Skarżysko-Kamienna - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567