Strażak w galerii handlowej - praca dodatkowa
  • Lublin
Lublin, Lublin, lubelskie, Polska
Securitas Polska
14. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Opis firmy

Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony – największym globalnym graczem na rynku. Pozycję lidera zdobyliśmy dzięki naszym pracownikom oraz nowoczesnym, zintegrowanym rozwiązaniom technicznym.

Obecnie na jeden z naszych obiektów, poszukujemy kandydatek / kandydatów na stanowisko:

Strażak w Galerii Handlowej

Miejsce pracy: Lublin

Wymiar pracy: praca dodatkowa (około 60h miesięcznie)

Wyzwania:

  • obchód kontrolny zabezpieczenia ppoż,
  • obsługa systemu sygnalizacji pożarowej SSP
  • obsługa systemem sygnalizacji włamań i napadów SSWiN, kontroli dostępu SKD, systemem kamer CCTV, systemem DSO
  • monitorowanie sytuacji w obiekcie  za pośrednictwem systemu CCTV,
  • reagowanie na sytuacje odbiegające od przyjętych norm

Wymagania:

  • czynna służba w Państwowej Straży Pożarnej lub posiadanie uprawnień inspektora ochrony przeciwpożarowej lub posiadanie kwalifikacji do wykonywania zawodu technik pożarnictwa bądź posiadanie tytułu inżynier pożarnictwa
  • proaktywność w podejściu do pracy,
  • komunikatywność,
  • wysoka kultura osobista,
  • dokładność i skrupulatność.

Oferujemy:

  • pracę w wymiarze dodatkowym (około 60h miesięcznie)
  • służby 12h (9-21)
  • umowę zlecenie - stawka 29,10/h brutto
Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez link aplikacyjny.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o. i Securitas Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Możesz zapoznać się ze szczegółową polityką ochrony danych osobowych przez spółki Securitas pod adresem: https://www.securitas.pl/Securitas/stand-alone/polityka-prywatnoci/

Dane osobowe będą przechowywane przez okres 24 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.

  • Praca Lublin
  • Strażak Lublin
  • Pracownicy uczelni w Polsce Lublin
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Lublin
  • Doradca podatkowy w Polsce Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567