Strażak - galeria handlowa - Bytom, praca od zaraz
  • Bytom
Bytom, Bytom, Śląskie, Polska
Delta Security
23. 5. 2024

Firma Delta Security zatrudni pracownika na stanowisku: STRAŻAK w Centrum handlowym w Bytomiu
Oferujemy:
- System pracy: 12h - służby dzienne (09:00-21:00), w późniejszym czasie nocne (21:00-09:00)
- Miesięczny grafik pracy, elastyczny grafik
- Umundurowanie, szkolenie
- Dla osób do 26 roku życia, studentów, osób pracujących w innych zakładach pracy - atrakcyjne wynagrodzenie
- Terminowe wypłacanie wynagrodzenia
- Możliwość dołączenia do karty Medicover Sport
Obowiązki:
- Codzienna kontrola stanu bezpieczeństwa ppoż. obiektu
- Udział w akcjach i ćwiczeniach ratowniczo - gaśniczych
- Obsługa centrali sygnalizacji pożarowej
- Wsparcie dla Dowódcy Zmiany
- Obchody obiektu
Nasze wymagania:
- Praktyczna znajomość zasad bezpieczeństwa ppoż
- Prawo jazdy kat B
- Dyspozycyjność, komunikatywność, chęci do pracy
- Umiejętność obsługi centrali sygnalizacji pożarowej
- Podstawowa obsługa komputera
- Umiejętność pracy w zespole
Zatrudniamy emerytów PSP oraz osoby wykonujące zadania w Ochotniczej Straży Pożarnej (OSP). W przypadku OSP konieczna znajomość zasad bezpieczeństwa ppoż.
Umawianie spotkań: 608 685 973 - Radosław

  • Praca Bytom
  • Strażak Bytom
  • Przedstawiciel handlowy Bytom
  • Przedstawiciel handlowy Bytom Odrzański
  • Dyrektor handlowy Bytom
  • Bytom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509