Strategy Analyst
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
HAYS
22. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1188790

Twoja następna firma
Dla naszego Klienta — rozpoznawalnej organizacji z branży usługowej — poszukujemy osób na stanowiska Strategy Analyst.

Twoje następne stanowisko
Do obowiązków w tej roli będzie należało:

  • Analiza danych i identyfikacja kluczowych problemów biznesowych.
  • Opracowywanie i wdrażanie strategii rozwoju biznesu.
  • Przygotowywanie raportów i prezentacji dla zarządu.
  • Monitorowanie trendów rynkowych i konkurencji.
  • Współpraca z działami sprzedaży, marketingu i rozwoju produktu.
  • Tworzenie prognoz finansowych i analiz kosztów.
  • Identyfikacja nowych możliwości wzrostu i inicjatyw strategicznych.
  • Opracowywanie strategii cenowych i inicjatyw e-commerce.
  • Wspieranie procesów decyzyjnych poprzez dostarczanie kluczowych informacji i analiz.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Wyższego wykształcenia w dziedzinach takich jak biznes, ekonomia, finanse, zarządzanie lub pokrewne.
Doświadczenia w analizie danych, zarządzaniu projektami, konsultingu lub pokrewnych dziedzinach.
Wiedzy z zakresu analiz strategicznych, analiz sprawozdań finansowych oraz interpretacji wskaźników ekonomicznychUmiejętności analizy dużych zbiorów danych i wyciągania wniosków.
Biegłości w korzystaniu z narzędzi analitycznych.
Umiejętności pracy w zespole oraz współpracy z różnymi działami w organizacji.
Umiejętności zarządzania wieloma projektami jednocześnie i dotrzymywania terminów.
Znajomości języka angielskiego co najmniej na poziomie B2.

Co zyskujesz?
Dołączając do organizacji naszego Klienta, będziesz mieć możliwość uczestniczenia w przełomowym projekcie transformacji jednej z większych organizacji w Polsce. Jeśli szukasz wyjątkowych możliwości rozwoju zawodowego w dynamicznym środowisku, uczestnictwa w innowacyjnych projektach oraz możliwości kreowania strategii rozwojowej jednego z kluczowych graczy na polskim rynku, ta oferta może być idealna dla Ciebie. Dodatkowo nasz Klient oferuje stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690