Strategic Project Executive Specialist
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Ringier Axel Springer Polska
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków

  • Koordynujesz projekty na etapie realizacji – współpracujesz z osobą prowadzącą realizację (nadzór)
  • Realizujesz projekty dla kluczowych klientów w centrali i w regionach we współpracy z działem Client Growth Department, Content Management
  • Zarządzasz czasem, kosztami, zakresem i jakością realizacji

Wymagania

  • Dobrze znasz rynek internetowy i mediów
  • Dobrze organizujesz swoją pracę (masz umiejętność planowania, ustalania priorytetów)
  • Cechuje Cię terminowość, dokładność i skrupulatność
  • Pracujesz samodzielnie i bierzesz odpowiedzialność za swoje zadania
  • Masz umiejętności koordynacji kilku zadań jednocześnie
  • Lubisz pracować zespołowo
  • Bardzo dobrze znasz Power Point i Excel
  • Bardzo dobrze znasz język angielski

Oferujemy

  • Hybrydowy model pracy (2 dni pracy z biura w Warszawie, 3 dni z domu)
  • Certyfikację DIMAQ
  • Opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie na życie
  • Imprezy integracyjne
  • Szkolenia produktowe
  • Kulturę doceniania – People Awards i codzienne kudosy
  • Nowoczesne biuro

  • Praca Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055