Storage System Engineer
  • Skawina
Skawina, Skawina, Małopolskie, Polska
ProPersona. Doradztwo & Rozwój
12. 9. 2024

Jesteśmy dynamiczną i nowoczesną agencją rekrutacyjną. Swoje wieloletnie doświadczenie i kompetencje wykorzystujemy do optymalnej realizacji projektów doradczych dla naszych Klientów (www.propersona.pl). Można nas znaleźć w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem 17284.

Naszym Partnerem jest firma z 25 letnim doświadczeniem na rynku IT, która świadczy usługę udostępnienia mocy obliczeniowej w tzw. chmurze obliczeniowej. Firma posiada własną infrastrukturę w postaci dwóch ośrodków przetwarzania danych Data Center połączonych własną siecią światłowodową oraz zespół 200 specjalistów.

W imieniu naszego Partnera, zachęcamy do zapoznania się z ofertą pracy w stabilnym środowisku, w spółce świadczącej usługi cloud computing, które stanowią najsilniej rozwijający się obszar IT.

Jeśli posiadasz wystarczającą determinację do nauki oraz chęć ciągłego doskonalenia się, a w pracy w branży IT upatrujesz szasnę na własny rozwój osobisty jak również finansowy nie pozostaje nam nic innego, jak tylko porozmawiać o ofercie:

Opis stanowiska:

  • Instalacja i konfiguracja backupu klientów (tj. maszyn wirtualnych, baz danych, systemów operacyjnych itp.)
  • Administracja infrastrukturą pamięci masowej.
  • Automatyzacja procesów administracyjnych.
  • Tworzenie narzędzi usprawniających oraz monitorujących pracę infrastruktury SAN/Backup.

Wymagania:

  • Znajomość zagadnień związanych z systemami backupu.
  • Doświadczenie w administrowaniu macierzami dyskowymi.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodne opracowywanie dokumentacji technicznej i pracę w systemach anglojęzycznych.
  • Podstawowa wiedza z zakresu sieci.
  • Gotowość do dalszego rozwoju.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie UoP lub B2B.
  • System premiowy.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej.
  • Prywatną opiekę medyczną w LuxMed.
  • Wyjazdy integracyjne i imprezy firmowe.
  • Zespołowe LAN Party.
  • Profesjonalną i sympatyczną atmosferę w zespole.

  • Praca Skawina
  • Skawina - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584