STOLARZ! Praca w niemczech od zaraz!
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
IMS GmbH
20. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- obróbka drewna

-wykonywanie mebli oraz ich obróbka i okuwanie

- montaż i renowacją mebli

-montaż okien i drzwi

-produkcja okien i drzwi

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w zawodzie

  • Znajomość języka niemieckiego min. KOMUNIKATYWNA

  • Prawo jazdy i własny samochód na dojazd do pracy

OFERUJEMY:
  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony (z tłumaczeniem na język polski);

  • pełne niemieckie ubezpieczenie zdrowotne;

  • zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy (pokoje jednoosobowe) z dostępem do kuchni i Internetu;

  • nowe wyposażenie ochronne (ubranie, buty, kask i inne akcesoria);

  • 25 dni urlopu w roku + system Zeitkonta;

  • dodatki za nadgodziny (25%);

  • Weihnachtsgeld, Urlaubsgeld (premie świąteczne, urlopowe);

  • 200 € premii za polecenie nowego pracownika;

  • opiekę polskich koordynatorów na czas zatrudnienia;

  • indywidualny termin wyjazdu, dostosowany do potrzeb pracownika;

  • długoterminową pracę (z możliwymi nadgodzinami);

  • możliwość pobierania bieżących cotygodniowych zaliczek oraz diet;

  • pomoc z językiem, np. przy wizytach lekarskich, w sprawach urzędowych, w organizacji Kindergeld

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

114 123
20 838