Stolarz - praca na produkcji.
  • Góra Kalwaria
Góra Kalwaria, Góra Kalwaria, Mazowieckie, Polska
Precast House
9. 3. 2024

Zapraszamy do naszego zespołu stolarza specjalizującego się w rozkroju sklejki i montażu szalunków.
Obowiązki:
- Cięcie sklejki
- Czytanie i interpretowanie rysunków w celu określenia wymiarów i kształtów elementów ze sklejki.
- Opracowywanie optymalnych cięć w celu zapewnienia minimalnych strat materiału.
- Przygotowanie sklejki do cięcia: mierzenie, oznaczanie i przygotowanie do cięcia.
- Ocena jakości sklejki i wybór odpowiednich materiałów.
- Montaż konstrukcji zgodnie z rysunkami, przy użyciu wyciętych elementów ze sklejki.
- Dokładność i zgodność montażu z określonymi parametrami.
- Praca z narzędziami i sprzętem.
- Używanie i konserwacja narzędzi stolarskich (piły, strugarki, urządzenia wiertnicze) i sprzętu.
- Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa podczas pracy z narzędziami i sprzętem.
Wymagania:
- Doświadczenie w branży stolarskiej.
- Znajomość materiałów i ich właściwości, w szczególności sklejki.
- Umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów.
- Doświadczenie z narzędziami i sprzętem używanym w stolarstwie.
- Odpowiedzialność i dbałość o szczegóły.
Oferujemy:
- Pełny etat
- Atrakcyjne wynagrodzenie (adekwatne do umiejętności)
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Pełny pakiet socjalny
- Zapewnienie zakwaterowania,

  • Praca Góra Kalwaria
  • Stolarz Góra Kalwaria
  • Pracownik produkcji Góra Kalwaria
  • Góra Kalwaria - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714