STOLARZ poszukiwany! Praca w niemczech!
  • Koszalin
Koszalin, Koszalin, zachodniopomorskie, Polska
IMS GmbH Hamburg
14. 8. 2024

Stolarz poszukiwany od zaraz!Dla naszych klientów poszukujemy energicznych i zmotywowanych stolarzy.

Obowiązki

  • Umiejętności czytania rysuknu technicznego

Wymagania

  • Masz doświadczenie w obróbce drewna lub skonczona szkole stolarska
  • Potrafisz pewnie czytać rysunki techniczne
  • znajomość języka niemieckiego
  • Prawo jazdy kategorii B (mile widziane)

Oferujemy

  • Stałe zatrudnienie
  • 13-ta wyplata i do 30 dni urlopu
  • Premia 250 € za polecenie pracownika

  • STAWKI (w zależności od doświadczenia):
  • Wynagordzenie + diety dzienne

  • Praca Koszalin
  • Stolarz Koszalin
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Koszalin
  • Doradca podatkowy w Polsce Koszalin
  • Pracownicy uczelni w Polsce Koszalin
  • Koszalin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648