Stolarz / Operator maszyn stolarskich
  • Majdan
mazowieckie, Majdan, mazowieckie, Polska
Praca.pl
27. 7. 2024

Zakres obowiązków:

  • Praca na nowoczesnej hali produkcyjnej polegająca na obsłudze maszyn stolarskich
  • Prowadzenie dokumentacji projektowej
  • Dbałość o jak najlepszą jakość wykonywanej pracy
  • Pakowanie gotowych wyrobów
  • Drobne prace magazynowe
  • Utrzymanie porządku w miejscu pracy

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub jako operator maszyn na produkcji
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych

Oferujemy:

  • Pracę w systemie zmianowym 7-15, 9-17
  • Dofinansowanie do pakietu medycznego
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Parking

  • Praca mazowieckie
  • Operator maszyn Wysokie Mazowieckie
  • Operator maszyn mazowieckie
  • Stolarz Wysokie Mazowieckie
  • Stolarz mazowieckie
  • Operator mazowieckie
  • Operator Wysokie Mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941