Stolarz - Monter mebli
  • Siepraw
Siepraw, Siepraw, małopolskie, Polska
Asistnet Work Group
29. 9. 2024

ASISTWORK Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Stolarz - Monter mebli

ASIST/MD/S/06/2024

Obowiązki

  • składanie mebli z powierzonych materiałów

Wymagania

  • czytanie rysunku technicznego
  • obsługa podstawowych urządzeń stolarskich
  • dbanie o porządek w miejscu pracy i powierzony sprzęt

Oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednio w firmie MEBLE DESIGN Tomasz Kaczor
  • umowę o pracę na okres próbny 1 miesiąca, kolejna umowa na czas nieokreślony
  • pracę na 1 zmianę w godzinach: 8-16
  • wynagrodzenie w przedziale: 35-42 zł/h
  • możliwość zakwaterowania pracowników

  • Praca Siepraw
  • Monter Siepraw
  • Stolarz Siepraw
  • Siepraw - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 041
    18 563