Stolarz, Monter Mebli
  • Chrzanów, chrzanowski, małopolskie
Chrzanów
Big Jobs Sp. z o.o.
3. 10. 2024

Jesteśmy biurem pracy z siedzibą w Katowicach i oddziałem we Wrocławiu. Do renomowanej firmy zajmującej się produkcją i montażem mebli na wymiar, poszukujemy doświadczonego i wszechstronnego stolarza meblowego, na stanowisko Stolarza Montera Mebli. Miejsce pracy Chrzanów (woj. małopolskie).

Oferujemy:

  • umowę zlecenie;
  • wynagrodzenie w wysokości 35,68 zł brutto za godzinę;
  • pracę od poniedziałku do piątku, po 8 godz. dzienne, w późniejszym czasie możliwość pracy po 10 godz. dziennie, możliwość pracy w sobotę;
  • pracę z ciekawymi projektami.

Wymagania:

  • minimum dwuletnie doświadczenie zawodowe w branży mebli na wymiar;
  • dyspozycyjność i odpowiedzialność za wykonywaną pracę;
  • umiejętność czytania rysunków;
  • umiejętność pracy w zespole.

Zakres obowiązków:

  • prace stolarskie przy wykonywaniu mebli;
  • obróbka i okuwanie elementów meblowych;
  • konserwacja i lakierowanie mebli;
  • kontrola jakości materiałów i wykonanych mebli;
  • montaż mebli u klienta.

Zachęcamy do przesyłania aplikacji.
Prosimy o załączenie CV.

nr KRAZ: 27986

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez BIG JOBS sp. z o. o. z siedzibą w: Jana III Sobieskiego 27/4, 40-082 Katowice, jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

  • Praca Chrzanów
  • Stolarz Chrzanów
  • Monter Chrzanów
  • Chrzanów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388