Stolarz - Monter
  • Gdańsk, ul. Tarcice 6
pomorskie, Gdańsk, ul. Tarcice 6, pomorskie, Polska
Sunreef Venture S. A.
29. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

W Sunreef Venture S.A. projektujemy i konstruujemy światowej klasy katamarany żaglowe, motorowe oraz luksusowe jachty.

Ciągły i bardzo dynamiczny rozwój naszych produktów i procesów technologicznych sprawia, że firma osiąga coraz lepsze wyniki sprzedaży, tworząc z każdym rokiem większą ilość miejsc pracy na wszystkich szczeblach stanowisk.

Obecnie zatrudnimy:
Opis stanowiska
  • Składanie i montaż mebli oraz sprzętu AGD/RTV.
  • Wykonywanie prac wykończeniowych, włączając montaż gotowych elementów, takich jak lakiery, tapicerki, szkło i lustra.
  • Czytanie rysunków technicznych w codziennej pracy.
  • Obsługę różnorodnych maszyn i urządzeń stolarskich.
  • Tworzenie i montaż elementów konstrukcyjnych, które nadają meblom charakter.

Wymagania
  • Doświadczenie w dziedzinie montażu mebli.
  • Umiejętność obsługi piły formatowej oraz elektronarzędzi ręcznych.
  • Zdolność czytania i zrozumienia rysunków technicznych.
  • Gotowość do elastycznego podejścia do pracy w różnych zmianach.
  • Znajomości języka polskiego, umożliwiającej swobodną komunikację.

Oferujemy
  • Dajemy możliwość pracy w oparciu o umowę zlecenia, umowę o pracę lub umowę B2B (działalność gospodarcza).
  • Zakwaterowanie w hotelu pracowniczym lub dofinansowanie do mieszkania (jeśli dla nas się przeprowadzisz).
  • Nagradzamy naszych pracowników za polecenie innych kompetentnych osób do pracy.
  • Dofinansowanie do dojazdów do pracy powyżej 50km lub transport pracowniczy z Elbląga i okolic.
  • Prywatna opieka medyczna Luxmed za symboliczną złotówkę.
  • Pakiet Multisport za jedyne 35zl.
  • Zapewniamy Tobie i Twoim bliskim możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia na życie.

  • Praca pomorskie
  • Monter kujawsko-pomorskie
  • Monter pomorskie
  • Monter Mikołajki Pomorskie
  • Monter Jabłonowo Pomorskie
  • Monter Kowalewo Pomorskie
  • Monter Drawsko Pomorskie
  • Stolarz Drawsko Pomorskie
  • Stolarz Kowalewo Pomorskie
  • Stolarz Jabłonowo Pomorskie
  • Stolarz Mikołajki Pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851