Stolarz modelarz
  • Jasienica
Jasienica, Jasienica, Śląskie, Polska
Paged Meble Sp. z o.o.
23. 3. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • współpraca przy wykonywaniu oprzyrządowań produkcyjnych
  • współpraca przy wykonywaniu prototypów
  • obsługa maszyn stolarskich i elektronarzędzi

WYMAGANIA:
  • wykształcenie zawodowe kierunkowe
  • doświadczenie zawodowe
  • zdolność efektywnej komunikacji w zespole
  • dobra znajomość dokumentacji rysunkowej,
  • umiejętność obsługi podstawowych maszyn stolarskich i elektronarzędzi

OFERUJEMY:
  • ciekawą i stabilną pracę w firmie z długoletnimi tradycjami
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej LuxMed
  • dodatkowe ubezpieczenie grupowe
  • pakiet socjalny (dofinansowanie do świąt, "wczasy pod gruszą", dofinansowanie do wypoczynku dla dzieci, paczki świąteczne dla dzieci, wycieczki pracownicze)

  • Praca Jasienica
  • Stolarz Jasienica
  • Stolarz Jasienica Rosielna
  • Jasienica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714