Stolarz meblowy / Monter
  • Majdan
mazowieckie, Majdan, mazowieckie, Polska
Praca.pl
27. 9. 2024

Twoje zadania:

  • Montaż mebli (kuchennych, zabudowy garderoby) zgodnie z rysunkiem technicznym
  • Zabezpieczenie mebli do transportu

Oczekiwania:

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Doświadczenie na stanowisku montera, stolarza meblowego lub pokrewnym
  • Znajomość okuć meblowych
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • Umiejętność obsługi maszyn stolarskich

Oferujemy:

  • Parking
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki zdrowotnej
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Praca mazowieckie
  • Stolarz Wysokie Mazowieckie
  • Stolarz mazowieckie
  • Monter mazowieckie
  • Monter Wysokie Mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392