Stolarz meblowy/montażysta
  • Żelechów
Żelechów, Żelechów, Mazowieckie, Polska
4 Home Łukasz Piechal
5. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis
Pracownia stolarska o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje osób do pracy na stanowiskach: stolarz, montażysta meblowy, operator piły, pilarz . Zajmujemy się produkcją kuchni, szaf, garderób, zabudów meblowych. Oferujemy stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę) i pracę w zgranym zespole. Posiadamy bardzo dobrze wyposażony park maszynowy oraz zapewniamy niezbędne narzędzia do pracy.
Zadania:
produkcja oraz montaż mebli,
cięcie i obróbka płyty wiórowej, MDF, laminowanej, fornirowanej, lakierowanej
skręcanie i składanie elementów meblowych na podstawie otrzymanego rysunku
kontrola jakości wytworzonych elementów
profesjonalny montaż mebli zgodnie z projektem
utrzymywanie porządku w miejscu pracy
Wymagania:
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
umiejętność obsługi elektronarzędzi
umiejętność czytania rysunku technicznego
znajomość materiałów i technologii wykonania mebli
umiejętność samodzielnego wykonania mebli
zdolności manualne
rzetelność i precyzja
wysoka kultura osobista i umiejętność pracy w zespole
komunikatywność, zaangażowanie, umiejętność organizacji pracy
mile widziane prawo jazdy kat. B

  • Praca Żelechów
  • Stolarz Żelechów
  • Żelechów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648