Stolarz meblowy
  • Niemcy
Niemcy, Wolfach, 0, Niemcy
Dremo Personaldienstleistung GmbH
22. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Komunikatywna znajomość języka niemieckiego jest niezbędna

(komunikacja w pracy odbywa się wyłącznie w języku niemieckim).

Mamy do zaoferowania pracę w systemie jednozmianowym (pon-pt). Twoja nowa praca jest w regionie Schwarzwald, w mieście Wolfach.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • stawkę godzinową 16,42 € brutto + 44 € diety za każdy przepracowany dzień
  • organizację zakwaterowania (pokój jednoosobowy – pracownik opłaca zakwaterowanie do 20 €/noc, jeśli jest ono droższe, pokryjemy dodatkowe koszty)
  • premię 300 € po przepracowaniu 3 miesięcy
  • 50 € miesięcznej premii za produktywność
  • bezpłatne ubranie ochronne lub zwrot kosztów zakupu w wysokości 100 € rocznie
  • dodatki urlopowe i świąteczne
  • dodatki do firmowych systemów emerytalnych
  • ubezpieczenie emerytalne, zdrowotne, na wypadek bezrobocia oraz od następstw nieszczęśliwych wypadków
  • ciekawą pracę w ramach długoterminowego zatrudnienia
  • płatny urlop aż do 30 dni
  • możliwość wypłaty cotygodniowych zaliczek

Obowiązki:

  • produkcja i montaż mebli, wyposażenia sklepów i obiektów
  • obsługa maszyn do obróbki drewna
  • praca w warsztacie

Wymagania:

  • wykształcenie jako stolarz meblowy i doświadczenie zawodowe
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny (min. B1)
  • gotowość do podjęcia pracy w Schwarzwald
  • samochód i prawo jazdy

  • Praca Niemcy
  • Praca za granicą
  • Stolarz Niemcy

  • 85 605
    15 914