Stolarz łóżek i narożników z doświadczeniem
  • Kluczbork
Kluczbork, Kluczbork, Opolskie, Polska
BiG Meble Kluczbork
16. 7. 2024
Informacje o stanowisku

OPIS
Miejsce pracy Kluczbork woj. opolskie
Zadania
Cięcie, wiercenie, frezowanie, ostrzenie narzędzi aby przygotować elementów łóżek do zmontowania
Składanie, przykręcanie dociskanie i klejenie elementów łóżek
Sprawdzanie jakości wykonania pod względem dokładności trwałości i estetyki
Dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy oraz utrzymanie narzędzi w dobrym stanie
Współpraca z innymi członkami zespołu
Przestrzeganie procedur bezpieczeństwa i higieny pracy
Monitorowanie stanu zapasów materiałów i narzędzi potrzebnych do pracy
Nasze wymagania
Doświadczenia zawodowego jako stolarz meblowy
Znajomości i umiejętności z zakresu obróbki drewna i wykonywania skrzyń łóżek i narożników
Znajomość różnych technik i narzędzi stosowanych w stolarstwie meblowym
Umiejętność czytania i interpretacji rysunków technicznych mebli
Zdolności manualne i precyzyjność w wykonywaniu prac stolarskich
Znajomość materiałów meblowych i umiejętność dobrania odpowiednich materiałów do produkcji łóżek
Zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole
Sumienność i dbałość o szczegóły w wykonywaniu mebli
Samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji w ramach wyznaczonych zadań
Wytrzymałość fizyczna i umiejętność pracy w pozycji stojącej przez dłuższy czas.
Oferujemy:
Zatrudnienie na pełen etat
Pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze
Praca na stałe
Umowa o pracę
Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
Benefity: premie uznaniowe
Stabilne warunki zatrudnienia
O nas
Od 2014 roku firma Big Meble oferuje najlepsze produkty do salonu jadalni i sypialni, aby zrealizować marzenia klientów o wyjątkowym wnętrzu. Posiadamy doświadczenie i wiedzę pozwalającą na kreowanie zmian w Twoim otoczeniu, poprzez inspirujący oryginalny design. Jeżeli chcesz z Nami kreować zmiany, to z przyjemnością przywitamy Cię w naszym zespole.

  • Praca Kluczbork
  • Stolarz Kluczbork
  • Kluczbork - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941