STOLARZ i LAKIERNIK, umowa o pracę
  • Nowy Sącz
Nowy Sącz, Nowy Sącz, Małopolskie, Polska
Stolarnia
3. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Praca dla stolarza z doświadczeniem i lakiernika :)
W pełni wyposażona stolarnia, 8 godzinny czas pracy, atrakcyjne zarobki.
Wysokość wynagrodzenia dostosowana do umiejętności.
Obowiązki:
Produkcja elementów meblowych takich jak drzwi, kuchnie, meble na wymiar.
Obsługa maszyn stolarskich i elektronarzędzi.
Wykonywanie mebli z drewna litego (dąb, sosna), mdf, sklejka i obłóg.
Praca w zespole.
Wymagania:
Doświadczenie jako stolarz.
Umiejętność obsługi maszyn stolarskich i elektronarzędzi.
Umiejętność czytania rysunku technicznego.
Zaangażowanie w wykonywaną pracę.
Ambicja i chęć do rozwoju zawodowego.
Umiejętność pracy w zespole.
Kontakt telefoniczny od 7 do 15, bądź wiadomość SMS po godzinie 15 - oddzwonię. Ewentualnie kontakt przez OLX.

  • Praca Nowy Sącz
  • Lakiernik Nowy Sącz
  • Stolarz Nowy Sącz
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Nowy Sącz
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Nowy Sącz
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Nowy Sącz
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Nowy Sącz
  • Specjalista ds. kadr i płac Nowy Sącz
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Nowy Sącz
  • Nowy Sącz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544