Stolarz
  • Wrocław
Stolarz
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
ENTERTAINMENT SOLUTIONS
13. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Entertainment Solutions zaprojektowała i zainstalowała ponad 144 atrakcje na całym świecie (Szwajcaria, Austria, Francja, Włochy, USA, Belgia, Kanada, Arabia Saudyjska, Hiszpania, Nigeria, Kolumbia, Malezja i inne kraje). Produkcja zlokalizowana jest we Wrocławiu (Polska). Jesteśmy zainteresowani zatrudnieniem nowych pracowników do naszego zespołu, abyśmy mogli wspólnie rosnąć i rozwijać się, otwierać więcej escape roomów na całym świecie i uszczęśliwiać ludzi. Jeśli jesteś zainteresowany pracą w przyjaznym zespole, podróżami służbowymi do innych krajów, rozwojem zawodowym, przyzwoitym wynagrodzeniem. Opowiedz nam więcej o swoich umiejętnościach, doświadczeniu zawodowym, dodaj zdjęcie wykonanych prac. Z przyjemnością poznamy Ciebie!

Opis stanowiska
  • Poszukujemy osoby na stanowisko stolarza z możliwością pracy w przyszłości jako projektant drewna/mebli lub kierownik oddziału.
  • Wykonywanie prac stolarskich zgodnie z dokumentacją.
  • Przygotowywanie i obróbka drewna oraz innych materiałów budowlanych.
  • Montowanie i instalowanie elementów drewnianych, takich jak drzwi, okna, meble, schody, blaty.
  • Czyszczenie i konserwacja narzędzi oraz maszyn stolarskich.
  • Praca z rysunkami technicznymi i schematami konstrukcji.
  • Dbanie o jakość i dokładność wykonanych prac stolarskich.
  • Realizowanie zadań zgodnie z przepisami i normami bezpieczeństwa i higieny pracy.

Wymagania
  • Doświadczenie w pracach stolarskich związanych z produkcją mebli.
  • Znajomość różnych technik obróbki drewna (cięcie, frezowanie, szlifowanie, klejenie itp.).
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych i wiedza dotycząca budowy mebli.
  • Precyzję i dokładność w wykonywaniu prac stolarskich.
  • Umiejętność pracy z laserem i CNC będzie dodatkowym atutem.
  • Projektowanie w programie SketchUp (będzie dodatkowym atutem).
  • Umiejętność pracy w zespole i współpracy z innymi pracownikami.
  • Zdolność do pracy pod presją czasu i przy spełnianiu wyznaczonych celów.
  • Znajomość i dbałość o przestrzeganie zasad BHP i norm jakościowych przy produkcji mebli.

Oferujemy
  • Terminowe i godne wynagrodzenie.
  • Podróże służbowe płatne po stronie firmy.
  • Płatny urlop pod warunkiem przepracowania w firmie ponad 6 miesięcy.
  • Pomoc w zalegalizowaniu pobytu w Polsce.

  • Praca Wrocław
  • Stolarz Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544