Stolarz fabryka okien i drzwi, niemiecka umowa
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Persontura
11. 9. 2024

Gwarantujemy niemiecką umowę o pracy na pełny etat, zakwaterowanie, opiekę polskojęzycznego koordynatora!
Miejsce pracy: Stuttgart, Norymberga Bawaria, Niemcy
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- obróbka drewna
WYMAGANIA:
- język niemiecki w mowie minimum A2
- doświadczenie jako stolarz, szczególnie w obsłudze maszyn do obróbki drewna
- umiejętność samodzielnej pracy
- zaangażowanie i rzetelność
- samochód na dojazdy do pracy
OFERUJEMY:
Niemiecką umowę o prace na czas nieokreślony
- Stabilne zatrudnienie
- Wynagrodzenie początkowe 2700 euro miesięcznie netto : 13, 80 e/h brutto + 50 euro netto dieta za przepracowany dzień. Nadgodziny płatne dodatkowo
- Zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych w pełni wyposażonych, z dostępem do kuchni i Internetu, koszt kwatery 400 – 500 €
- Rekrutacje zdalną, umowę o pracę wysyłamy na email przed wyjazdem do Niemiec (wszystkie niejasności/formalności wyjaśniamy przed wyjazdem do Niemiec!)
Zainteresowanych pracą proszę przesłać AKTUALNE CV na @
Jesteśmy niemiecką agencją pracy z siedzibą w Erlangen (20 km od Norymbergi), Bawaria. Zatrudnienie w naszej firmie tylko legalne, na niemieckich warunkach – niemiecka umowa o pracę, na pełny etap, wynagrodzenie podane w ogłoszeniu jest wynagrodzeniem początkowym, zmienia się w zależności od ilości przepracowanych miesięcy. Proces rekrutacji odbywa się zdalnie. Ofertę pracy, umowę o pracę oraz inne niezbędne dokumenty wysyłamy na email. Przez cały czas trwania umowy o pracę zapewniamy opiekę Koordynatora, mówiącego w języku polskim.

  • Praca Poznań
  • Stolarz Poznań
  • Specjalista ds. kadr i płac Poznań
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Poznań
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Poznań
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Poznań
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Poznań
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584