Stolarz do montażu okien z doświadczeniem i j.niemieckim
  • Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
Persontura GmbH & Co. KG
11. 9. 2024

Gwarantujemy umowę o pracy na pełny etat, zakwaterowanie, opiekę polskojęzycznego koordynatora!
Stolarz do montażu okien w nowych budynkach z doświadczeniem i zn.j.niemieckiego
Lokalizacja: okolice Norymbergi
Oferujemy:
- Niemiecką umowę o prace, zatrudnienie przez niemiecką agencje pracy
- Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne od 2500 do 3500 euro netto, w zależności od doświadczenia
40 H tygodniowo + premia
- Zakwaterowanie pokój jednoosobowy z dostępem do kuchni i Internetu. Koszt 350 euro miesiąc
- Praca na jedną zmianę
Zakres obowiązków:
Montaż okien w nowych budynkach
Wymagania:
- znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
- doświadczenie jako stolarz, monter lub inne podobne
- samochód na dojazdy do pracy
Zainteresowanych pracą proszę przesłać CV na @
Jesteśmy niemiecką agencją pracy z siedzibą w Erlangen (20 km od Norymbergi), Bawaria. Zatrudnienie w naszej firmie tylko legalne, na niemieckich warunkach – niemiecka umowa o pracę, na pełny etap, wynagrodzenie podane w ogłoszeniu jest wynagrodzeniem początkowym, zmienia się w zależności od ilości przepracowanych miesięcy. Proces rekrutacji odbywa się zdalnie. Ofertę pracy, umowę o pracę oraz inne niezbędne dokumenty wysyłamy na email. Przez cały czas trwania umowy o pracę zapewniamy opiekę Koordynatora, mówiącego w języku polskim. Kontakt telefoniczny: +48697711983

  • Praca Katowice
  • Stolarz Katowice
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Katowice
  • Specjalista ds. kadr i płac Katowice
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Katowice
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Katowice
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Katowice
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584