Stolarz - cieśla szalunkowy
  • Bielsko-biała
stolarz - cieśla szalunkowy
Bielsko-Biała, Bielsko-biała, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
29. 5. 2024

Chcesz pracować w prężnie rozwijającej się firmie z branży budowlanej?

Zależy Ci na stabilnym zatrudnieniu?

Świetnie się składa!

Obecnie dla naszego Klienta z Bielska-Białej poszukujemy osób na stanowisko:

stolarz – cieśla szalunkowy

Zapoznaj się z naszą ofertą i aplikuj!

Oczekujemy

  • wykształcenia minimum zawodowego
  • doświadczenia w pracy na tożsamym stanowisku
  • znajomości obsługi narzędzi stolarskich (piła tarczowa, piła formatowa, frezarka)
  • umiejętności czytania rysunku technicznego
  • gotowości do pracy w systemieII-zmianowym
  • samodzielności w wykonywaniu powierzonych zadań
  • umiejętności pracy w zespole

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednio u Klienta na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie + możliwość pracy w nadgodzinach
  • niezbędne narzędzia do pracy i realizacji zadań
  • szkolenia techniczne
  • pakiet benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, eventy integracyjne dla pracowników i ich rodzin)
  • przyjazną atmosferę w pracy

Zadania

  • przygotowywanie nowych szalunków
  • montaż i demontaż szalunków systemowych
  • obsługa frezarki, piły tarczowej i piły formatowej

  • Praca Bielsko-Biała
  • Cieśla Bielsko-Biała
  • Stolarz Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696