Stolarz / Ciesla konstrukcyjny - Norwegia
  • Nowy Targ
Nowy Targ, Nowy Targ, Małopolskie, Polska
Micro Trenching
13. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Obowiązki
Konstrukcje budynków w szkielecie drewnianym
Wykonywanie zewnętrznych i wewnętrznych konstrukcji drewnianych ścian
Możliwe prace wykończeniowe
Wszelkie prace konstrukcyjne
Wymagania
Minimum 2- letnie doświadczenie w budowie domów drewnianych - szkieletowych, montażu konstrukcji zewnętrznych, ścian
Umiejetnosc i wykonywanie pracy zgodnie z rysunkiem technicznym
Znajomość języka angielskiego lub norweskiego w stopniu umożliwiającym komunikację - mile widziana
Doświadczenie ze Skandynawii będzie dodatkowym atutem
Samodzielnosc
Umiejetnosc pracy w grupie
Oferujemy
Zatrudnienie bezposrednio u norweskiego pracodawcy na umowe o prace
Atrakcyjne warunki finansowe.
Mozliwosc dlugotrwalej wspolpracy.
Zakwaterowanie zapewnia pracodawca przy oplacie 2500 NOK miesiecznie.
Zainteresowane osoby prosimy o przesylanie CV ze zdjeciem wraz z zalaczona zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych.

  • Praca Nowy Targ
  • Stolarz Nowy Targ
  • Nowy Targ - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 161
    18 749