Stolarz - Cieśla
  • Niemcy
Niemcy, 0, Niemcy
VPA RECRUITMENT AGENCY sp. z o.o
11. 4. 2024

Firma VPA Recruitment Agency specjalizuje się w rekrutowaniu wykwalifikowanych pracowników na różne stanowiska pracy w Niemczech.

Do każdego potencjalnego pracownika podchodzimy indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem w proces rekrutacyjny.

Dostosowujemy się do zmian i warunków panujących na niemieckim rynku pracy, zapewniając legalne zatrudnienie oraz atrakcyjne zarobki.
Zadania:

  • Prace dekarskie, stolarskie.

Wymagania:

  • Doświadczenie w zawodzie,
  • Wykształcenie kierunkowe,
  • Dobra znajomość języka niemieckiego w stopniu przynajmniej komunikatywnym.

Oferujemy:

  • Pewną pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem,
  • Ciekawą i różnorodną dziedzinę działalności z miłymi współpracownikami,
  • Kompleksowe świadczenia socjalne,
  • Niemiecką umowę o pracę,
  • Darmowe zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę (Mieszkanie/Pokój jednoosobowy z dostępem do Internetu i TV).

  • Praca Niemcy
  • Praca za granicą
  • Stolarz Niemcy
  • Cieśla Niemcy

  • 114 211
    19 030