STOLARZ/CIEŚLA
  • Żory
Żory, 44-240 Żory 43, powiat: m. Żory, woj: śląskie
FORBIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
21. 5. 2024
od 5 500 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków:
- praca przy produkcji form do prefabrykatów betonowych (schody, balkony, słupy itd.),
- pozostałe prace ogólnobudowlane związane z produkcją elementów prefabrykowanych,
- obsługa maszyn i urządzeń stolarskich,
- zapewnienie ciągłości procesów produkcyjnych.
Nasze wymagania:
- obsługa piły formatowej oraz elektronarzędzi (wyrzynarka, wkrętarka, wiertarka),
- zdolności manualne oraz budowlane,
- odpowiedzialność, sumienność, dokładność i terminowość,
- zaangażowanie oraz umiejętność pracy w zespole,
- gotowość do pracy na II zmiany.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowosc
nie dotyczy

Wyksztalcenia
zasadnicze zawodowe

  • Praca Żory
  • Cieśla Żory
  • Stolarz Żory
  • Żory - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080