Stolarz budowlany - monter płyt G-K, Ścianki, Sufity - Dania
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
VSG
28. 7. 2024

Stolarz budowlany - monter płyt G-K, Ścianki, Sufity - Dania, Kopenhaga
Wymagania:
- min. 2 lata doświadczenia
- j. angielski jest mile widziany, ale nie jest wymagany
Obowiązki:
- budowa ścian wewnętrznych i zewnętrznych (rama metalowa i drewniana);
- sucha zabudowa (montaż płyt g-k);
- wykonywanie sufitów podwieszanych;
Warunki pracy:
- duńska umowa o prace
- rotacja 3/1, 4/1
- hotel 3km od pracy
- darmowy transport do pracy i z pracy w Danii
- darmowe zakwaterowanie (pokoje 2 osobowe) o dobrym standardzie
- stawka 169,35 DKK
- 37h tygodniowo
- nadgodziny płatne: 1-3h 50%, 4ta h 200%
- Full Union Agreement package - Pieniądze S/H 14,7%, które pokrywają święta w dni powszednie, a reszta to konto oszczędnościowe, które jest wypłacane w listopadzie/grudniu - zgodnie z wymogiem duńskich związków zawodowych
- wynagrodzenie co 2 tygodnie
- długi kontrakt (1-1,5 roku)
Mile widziane brygady.
Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu

  • Praca Warszawa
  • Deweloper budowlany Warszawa
  • Rzeczoznawca budowlany Warszawa
  • Monter Warszawa
  • Stolarz Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584