Stolarz Budowlany
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, Podkarpackie, Polska
Globale Ressource Humaine Sp. z o.o.
27. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Oferta Pracy tymczasowej, GRH (nr licencji rejestrze16997)
Poszukujesz pracy w zawodzie i liczysz na długoterminową współpracę, ale nie znasz francuskiego? To żaden problem, bo u nas pracujesz w polskich ekipach! Obecnie dla naszego stałego Klienta z branży budowlanej poszukujemy osoby na stanowisko:
Stolarz
Lokalizacja: Francja - Ok Grenoble, Annecy
Oferujemy:
-Polską umowę o pracę z pełnym pakietem ubezpieczenia
-Darmowe zakwaterowanie wraz z dojazdem na budowę
-Dodatki za nadgodziny oparte na systemie francuskim
-Wypłacana dieta
-Ekwiwalent urlopowy i 10% bonus za tymczasowy charakter pracy
-Wypłaty w systemie miesięcznym – w okolicach 3000 euro na rękę
-Wszystkie formalności załatwiamy online
-Dofinansowanie kosztów wyjazdu 100 euro – dodatek naliczany co 90 dni
-Bonus 100 euro za polecenie nam pracownika
-Możliwość otrzymania zaliczki – już po tygodniu pracy
Zadania:
-Bardaże wewnętrzne
-Stolarka otworowa – montaż okien i drzwi
-Montaż mebli modułowych
-Montaż parkietów drewnianych, paneli oraz listew przypodłogowych
-Wykończenia balkonów, schodów, tarasów, montaż balustrad
Jeżeli posiadasz doświadczenie i jesteś gotowy od zaraz podjąć zatrudnienie za granicą – wyślij nam swoje CV za pomocą formularza
grhpolska.recruitify.ai/job/b3de427c-888f-4274-80e6-e2d7ee0638c9?sourceId=816

  • Praca Rzeszów
  • Deweloper budowlany Rzeszów
  • Rzeczoznawca budowlany Rzeszów
  • Stolarz Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584