Stock Controller
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
NewCold
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola stanów magazynowych z wykorzystaniem dostępnych systemów i aplikacji
  • Zapewnienie zgodności stanów magazynowych pomiędzy własnym WMS a WMS klienta
  • Wyjaśnianie rozbieżności między faktycznym a systemowym stanem towarów
  • Cykliczne raportowanie stanów i ruchów magazynowych oraz generowanie raportów na życzenie klientów (w tym finansowych)
  • Przeprowadzanie cyklicznych inwentaryzacji z natury i odzwierciedlanie wyników inwentaryzacji w WMS, raportowanie i wyjaśnianie różnic
  • Wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie (masterdata)
  • Zgłaszanie i rozwiązywanie problemów komunikacji międzysystemowej oraz wdrażanie rozwiązań w celu zachowania ciągłości procesów
  • Wprowadzanie korekt zużycia materiałów do produkcji w SAP
  • Udział w audytach zewnętrznych Kontakt i utrzymywanie dobrych relacji z klientem

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy Stock Controllera
  • Znajomość procesów logistycznych
  •  Doświadczenie w obsłudze WMS
  • Bardzo dobra znajomość programów MS Excel, Outlook, Word
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prywatna opieka medyczna dla pracownika
  • Dofinansowanie karty sportowej oraz możliwość dołączenia do grupowej polisy na życie
  • Kompleksowy program wdrożenia
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość wzięcia udziału w projektach na całym świecie w ramach grupy NewCold

  • Praca Warszawa
  • Controller Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584