Stażyst(k)a w dziale Kontroli Kredytowej
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
8. 9. 2024

Poszukujesz pracy na 3/4 etatu? Znasz świetnie Excel oraz interesuje Cię obszar kontroli kredytowej?
Aplikuj na stanowisko Stażysty w dziale Kontroli Kredytowej!

Oczekujemy

  • znajomości języka angielskiego na poziomie B1/B2
  • zaawansowanej znajomości narzędzia Excel
  • dyspozycyjności 5/6 godzin dziennie
  • zainteresowania obszarem kontroli kredytowej
  • komunikatywności, otwartości

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową na okres 1,5 roku
  • kartę sportową
  • opiekę medyczną
  • ubezpieczenie grupowe
  • dofinansowanie do okularów
  • pracę hybrydową po wdrożeniu (2/3 dni zdanie)

Zadania

  • monitorowanie i analiza zaległych faktur
  • wspieranie procesu windykacji należności
  • kontakt z klientami w sprawie statusu płatności
  • pomoc w uzgadnianiu kont finansowych
  • analiza ryzyka kredytowego klientów
  • współpraca z innymi działami w celu optymalizacji procesów finansowych
  • archiwizacja i zarządzanie dokumentacją finansową

  • Praca Warszawa
  • Stażysta Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584