Stażystka / Stażysta w dziale BHP
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Albéa Poland Sp. z o.o.
6. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie formularzy oceny ryzyka zawodowego
  • Aktualizacja prezentacji na szkolenia wstępne BHP
  • Przygotowywanie kart do card game
  • Nadzór na terminowością i organizacja szkoleń okresowych BHP, SEP
  • Aktualizacja bazy substancji chemicznych
  • Kontrola nad pomiarami środowiska pracy – prowadzenie rejestrów i kart badań
  • Udział w codziennych audytach BHP i OŚ
  • Prowadzenie zestawień dotyczących odpadów
  • Przygotowywanie statystyk BHP
  • Tłumaczenie wypadków i bieżące aktualizowanie tablic BHP
  • Aktualizacja instrukcji BHP i pomoc w tworzeniu standardów
  • Udział w bieżących projektach BHP

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość obsługi programów pakietu MS Office (zwłaszcza MS Excel)
  • Dokładność, terminowość i umiejętność organizacji pracy własnej
  • Komunikatywność, nastawienie na pracę zespołową, samodzielność i odpowiedzialność
  • Dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Stabilną pracę w międzynarodowym środowisku oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w doświadczonym zespole
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do obiadów)
  • Szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne niezbędne do wykonywania obowiązków oraz dalszego rozwoju

  • Praca Łódź
  • Stażysta Łódź
  • Pracownicy uczelni w Polsce Łódź
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Łódź
  • Doradca podatkowy w Polsce Łódź
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567