Stażysta w dziale utrzymania ruchu (m/k)
  • Jasionka
, Jasionka, Podkarpackie, Polska
Trenkwalder
24. 7. 2024

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:Opis stanowiska:

  • przyjmowanie dostaw oraz dbałość o prawidłowy obieg dokumentów,
  • kontrola i nadzór nad stanami magazynowymi,
  • tworzenie zapotrzebowań zakupowych w programie SAP na części handlowe oraz rysunkowe,
  • bezpośredni kontakt z dostawcami oraz firmami zewnętrznymi,
  • rozwijanie bazy dostawców,
  • utrzymywanie jakościowych standardów poprzez przestrzeganie procedur i instrukcji,
  • przestrzeganie przepisów BHP,
  • dbałość o powierzony sprzęt i urządzenia,
  • utrzymywanie obszaru magazynu w jak najwyższej czystości i porządku,
  • wypełnianie innych przydzielonych obowiązków i zadań.
Wymagania:
  • wykształcenie - preferowane kierunki: Logistyka, Automatyka i Robotyka, Mechatronika, Mechanika i Budowa Maszyn,
  • umiejętność pracy w oparciu o procedury, instrukcje pracy, instrukcje BHP, politykę jakości,
  • umiejętność pracy w grupie,
  • wymagana dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel),
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (A2/B1).

Mile widziane:
  • podstawowa wiedza z mechaniki, elektryki, hydrauliki, pneumatyki, rysunku technicznego,
  • znajomość zasad TPM,
  • znajomość SAP (moduł WM/PM),
  • doświadczenie na stanowisku: doradca techniczny lub techniczno-handlowy, magazynier w dziale UR lub narzędziowni,
  • status studenta.
Oferujemy:
  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju w znanej firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • pracę w wysokich standardach BHP,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w zgranym oraz doświadczonym zespole,
  • pracę od poniedziałku do piątku,
  • umowę cywilnoprawną.

Prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych.

Bliższe informacje pod numerem tel. 665284003.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

107 326
19 941