Stażysta w dziale rekrutacji
  • Machnacz
kujawsko-pomorskie, Machnacz, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
27. 8. 2024

Chcesz zdobywać doświadczenie u boku profesjonalistów, realizować zróżnicowane projekty w międzynarodowym środowisku?

Jeśli Tak, to ta oferta jest dla Ciebie! Aplikuj i rozwijaj u nas swoje umiejętności.

Oczekujemy

Czego oczekujemy?

  • Zainteresowania tematem rekrutacji pracowników

  • Inicjatywy i chęci do podejmowania wyzwań

  • Dostępności od poniedziałku do piątku (min. 30h w tygodniu)

  • wykształcenie min. średnie

  • doświadczenie pracy biurowej

  • język angielski na poziomie min. B1

  • komunikatywność, chęć kontaktu z ludźmi :)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

Co Ci oferujemy?

  • Dostęp do technologii, które są wykorzystywane w firmach rekrutacyjnych

  • Realizacje samodzielnych projektów, możliwość pracy z językiem angielskim

  • Współpracę z doświadczonymi Specjalistami

  • Zatrudnienie na 6 miesięcy z możliwością dalszej współpracy

  • System hybrydowy pracy ( po wdrożeniu)

  • Pakiet atrakcyjnych benefitów m.in dostęp do platformy Legimi (e-booki), opieka medyczna, dofinansowanie karty sportowej (Multisport lub OK system), szkolenia, pakiet weterynaryjny PetHelp i wiele więcej

Zadania

Czym będziesz się zajmować?

  • Wsparciem zespołu konsultantów i rekruterów z zespołu w zakresie prowadzenia procesów rekrutacyjnych

  • Dopasowaniem pozyskanych aplikacji do odpowiednich ról (stanowisk)

  • Budowaniem bazy kandydatów, aktywnym ich poszukiwaniem

  • Przygotowaniem raportów, podsumowań, odpowiedzi zwrotnych dla kandydatów

  • Praca kujawsko-pomorskie
  • kujawsko-pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584