Stażysta w dziale rekrutacji
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, śląskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
24. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zapraszamy do współpracy na stanowisko Stażysty w Dziale Rekrutacji. Oferta skierowana jest dla osób nastawionych na rozwój kompetencji w obszarze branży HR.

Współpraca możliwa jest w formie stacjonarnej, hybrydowej bądź zdalnej.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wsparcie w prowadzonych przez zespół procesach rekrutacyjnych
  • obsługa systemu rekrutacyjnego oraz wewnętrznej bazy kandydatów
  • wstępna selekcja aplikacji ze względu na wymagania i specyfikę stanowisk pracy
  • tworzenie rekomendacji kandydatów
  • redagowanie ogłoszeń i publikowanie ofert pracy
  • przeprowadzanie wstępnych wywiadów telefonicznych z kandydatami

WYMAGANIA:

  • dyspozycyjność co najmniej 20 godzin tygodniowo
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność pracy zespołowej
  • umiejętności interpersonalne, komunikacyjne
  • samodzielność, dokładność i dobra organizacja pracy
  • dodatkowym atutem będzie zainteresowanie branżą HR

OFERUJEMY:

  • bezpłatne praktyki w systemie stacjonarnym/ hybrydowym/ zdalnym
  • elastyczny grafik pracy (możliwość pracy między 7:00 a 18:00)
  • udział w zróżnicowanych projektach rekrutacyjnych
  • szkolenia z zakresu pozyskiwania pracowników
  • szkolenia z zakresu obsługi narzędzi rekrutacyjnych
  • wsparcie opiekuna praktyk
  • referencje po zakończeniu praktyk
  • komputer i telefon służbowy

  • Praca Gliwice
  • Stażysta Gliwice
  • Doradca podatkowy w Polsce Gliwice
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Gliwice
  • Pracownicy uczelni w Polsce Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941