Stażysta w dziale obsługi i sprzedaży - pracownik biurowy
  • Chrzanów
Chrzanów, Chrzanów, Małopolskie, Polska
Dr Green Sp. z o.o.
17. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Twój zakres obowiązków

  • Fakturowanie i ewidencja dokumentów sprzedażowych, (mile widziane doświadczenie)
  • Koordynowanie pracy biura,
  • Wsparcie i obsługa klienta ( kontakt telefoniczny i mailowy ),
  • Nadzór i koordynacja zamówień,
  • Koordynowanie dostaw i zamówień

WYMAGANIA:

Nasze wymagania

  • Komunikatywność, samodzielność i systematyczność w działaniu,
  • Umiejętność pracy z programem Comarch Optima będzie dodatkowym atutem,
  • Dobra znajomość programów MS Office
  • Znajomość języka angielskiego, rosyjskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
  • Wymagane wykształcenie min. średnie

OFERUJEMY:

Po odbyciu stażu oferujemy zatrudnienie na umowę o pracę.

  • Praca Chrzanów
  • Pracownik biurowy Chrzanów
  • Pracownik fizyczny Chrzanów
  • Pracownik produkcji Chrzanów
  • Chrzanów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322