Stażysta w Dziale Metod
  • Łódź, ul. Lodowa 80/84
łódzkie, Łódź, ul. Lodowa 80/84, łódzkie, Polska
Hutchinson Poland Sp. z o.o.
13. 9. 2024

Firma Hutchinson, oddział w Łodzi przy ul. Lodowej 80/84, gdzie produkowane są elementy uszczelniające z kauczuku dla przemysłu motoryzacyjnego i lotniczego poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Współudział przy uruchomieniu i wdrożeniu nowych produktów (elementy antywibracyjne) oraz opracowaniu technologii wytwarzania nowych produktów
  • Tworzenie/uaktualnianie specyfikacji technicznej i procesowej produkowanych części
  • Proponowanie działań usprawniających w procesie produkcyjnym
  • Adaptacja maszyn do warunków naszej produkcji
  • Szkolenie pracowników z zakresie nowej technologii i wyposażenia
  • Opieka nad transferem i rozruchem linii produkcyjnej

Wymagania:

  • Znajomość rysunku technicznego
  • Dobra organizacja pracy własnej i samodzielność
  • Dobra znajomość języka angielskiego i/lub francuskiego
  • Znajomość Solid Edge

Oferujemy:

  • Miłą atmosferę i dużą autonomię
  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
  • Rozwój kompetencji w ramach polityki szkoleniowej firmy

  • Praca łódzkie
  • łódzkie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584