Stażysta w Dziale Laboratorium
  • Łódź, ul. Lodowa 80/84
łódzkie, Łódź, ul. Lodowa 80/84, łódzkie, Polska
Hutchinson Poland Sp. z o.o.
12. 9. 2024

Firma Hutchinson, oddział w Łodzi przy ul. Lodowej 80/84, gdzie produkowane są elementy uszczelniające z kauczuku dla przemysłu motoryzacyjnego poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Zadania:

  • Wykonywanie pomiarów zgodnie z zakresem kontroli
  • Nadzoruje działania korygujące
  • Nadaje w systemie status po dokonanej kontroli
  • Bieżące wsparcie działu laboratoryjnego

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowany kierunek techniczny)
  • Dyspozycyjność 3-4 dni w tygodniu
  • Znajomość podstawowych narzędzi pomiarowych (suwmiarka, mikrometr)
  • Umiejętność obsługi pakietu Office (Word, Excel)

Co oferuje firma Hutchinson:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę
  • Elastyczny czas pracy
  • Zdobycie cennego doświadczenia pod okiem specjalistów
  • Możliwość zapoznania się z pracą w międzynarodowej organizacji

  • Praca łódzkie
  • łódzkie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584