Stażysta w dziale kosztorysowania i ofertowania
  • Bielsko-Biała
stażysta w dziale kosztorysowania i ofertowania
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
AQUA-SYSTEM Sp. z o.o.
14. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Firma Aqua-System Sp.z o.o. działająca w branży zewnętrznych sieci wodociągowych i kanalizacyjnych zatrudni osobę na stanowisko Praktykant/ Stażysty w Dziale Kosztorysowania i Przygotowania Ofert

WYMAGANIA:

- wykształcenie budowlane/ inzynieria środowiska ( zakończone lub w trakcie)

- doświadczenie związane z kosztorysowaniem i przygotowaniem ofert mile widziane

- znajomość obsługi programów Office

OFERUJEMY:

- płatny staż z możliwośćią zatrudnienia na pełny etat

  • Praca Bielsko-Biała
  • Stażysta Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. ofertowania Bielsko-Biała
  • Pracownicy uczelni w Polsce Bielsko-Biała
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Bielsko-Biała
  • Doradca podatkowy w Polsce Bielsko-Biała
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. kadr i płac Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544