Stażysta w dziale IT - SAP BASIS w Zakładzie w Ujeźdźcu Małym
  • Trzebnica
Trzebnica, Trzebnica, Lower Silesian Voivodeship, Polska
Tarczyński S.A.
3. 6. 2024

Miejsce pracy: Trzebnica

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie interfejsów i obsługa komunikatów EDI w SAP
  • Monitoring przepływu komunikatów szyny danych SAP
  • Zarządzanie i obsługa systemem tworzenia etykiet SAP
  • Konfiguracja i monitoring systemu wydruku systemu SAP MES
  • Obsługa interfejsów z systemów zewnętrznych do SAP

Nasze wymagania

  • Interesuje Cię praca w naszym głównym zakładzie w Ujeźdźcu Małym (pow. trzebnicki, 30 minut od Wrocławia)
  • Chęć rozwoju w środowisku SAP - mile widziana umiejętność obsługi SAP
  • Otwartość na nowe wyzwania i doświadczenia, a także zaangażowanie i determinacja w działaniu

To oferujemy

  • Roczny płatny staż na umowę o pracę, z realną perspektywą awansu
  • Wynagrodzenie w wysokości 5300 zł brutto
  • Dedykowany Mentor, który wraz z zespołem HR poprowadzi Cię przez cały staż
  • Pokój w służbowym mieszkaniu lub dofinansowanie do wynajmu (jeśli jesteś zameldowany/a 70km od firmy)
  • Bezpłatną stołówkę, dofinansowaną kartę Multisport oraz prywatną opiekę Luxmed
  • Bony i bogate paczki świąteczne oraz bilety na mecze Śląska Wrocław, Panthers i piłkarską kadrę Polski
  • Program poleceń (od 1500 do 2000 zł netto za polecenie pracownika)

Jesteśmy innowacyjnym producentem wysokiej jakości wędlin, parówek i przekąsek białkowych, a także najpopularniejszą wśród konsumentów marką kabanosów w Polsce, z ponad 78% udziałem rynkowym w tej kategorii.

Nasze zakłady produkcyjne w Ujeźdźcu Małym (Dolnośląskie), Sowach (Wielkopolskie) oraz w Bielsku Białej (Śląskie) zapewniają, że nasze produkty eksportowane są obecnie do 30 krajów świata na 3 kontynentach, w tym m.in. USA, Niemiec, Wielkiej Brytanii, czy Azji.

Od ponad 30 lat realizujemy misję naszej rodzinnej firmy, którą jest inspirowanie do mądrego odżywiania, żeby zmieniać życie na lepsze, w myśl idei – JESZ LEPIEJ, ŻYJESZ LEPIEJ.

  • Praca Trzebnica
  • Trzebnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851