Stażysta w dziale IT
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
5. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Zacznij karierę z poczuciem celu.

W GSK łączymy naukę, technologię i umiejętności, aby razem pokonywać choroby. Naszym celem jest poprawa życia miliardów ludzi na całym świecie. Łącząc wyjątkowych ludzi w środowisku opartym o wszechstronność i integrację, możemy wywierać pozytywny wpływ w skali globalnej.

Oczekujemy

• Status studenta

• Dostępność 30-35 godzin w ciągu tygodnia (elastyczny grafik)

• Umiejętności analityczne, umiejętność szybkiego uczenia się

• podstawy t-SQL

• zainteresowanie Cloud

• Umiejętność ustalania priorytetów wielu zadań

• Dobra znajomość języka angielskiego – w mowie i piśmie

Szukamy osoby z nastawieniem „szerokiego obrazu”, umiejętność dostrzegania i uchwycenia relacji między produktami/systemami/procesami.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

- Możliwość udziału w szkoleniach i doskonalenia umiejętności,

- Możliwości rozwoju w ramach struktury firmy,

- Elastyczne godziny pracy,

- Kultura pracy oparta na szacunku, uczciwości i skupieniu się na potrzebach konsumentów,

- Umowa zlecenie,

- Stawka godzinowa 31 zł brutto/h przez pierwsze 6 miesięcy, z możliwością przedłużenia stażu do 12

lub 18 miesięcy, stawka za kolejny okres 34 zł brutto/h,

RandstadPlus – system benefitów (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, zniżki na zakupy

online),

- Możliwość przerw w stażu ze względu na plany urlopowe,

- Możliwość zatrudnienia przez GSK, po odbyciu stażu

Zadania

• Wspieranie zespołów w codziennych obowiązkach

• Przetwarzanie żądań

• Wykonywanie prostych zadań administracyjnych na obsługiwanych systemach i aplikacjach

• Udział w bieżących projektach, w oparciu o zainteresowania i możliwości

• Analiza danych w oparciu o narzędzia MS

  • Praca Poznań
  • Stażysta Poznań
  • Administrator IT Poznań
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Poznań
  • Doradca podatkowy w Polsce Poznań
  • Pracownicy uczelni w Polsce Poznań
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190