Stażysta w dziale HR z językiem niemieckim
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
17. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Zacznij karierę z poczuciem celu.

W GSK łączymy naukę, technologię i umiejętności, aby razem pokonywać choroby. Naszym celem jest poprawa życia miliardów ludzi na całym świecie. Łącząc wyjątkowych ludzi w środowisku opartym o wszechstronność i integrację, możemy wywierać pozytywny wpływ w skali globalnej.

Oczekujemy

osoba zorganizowana,
pozytywna,
samodzielna po przeprowadzonym onboardingu,
chętna do pomocy,
j. Niemiecki na poziomie co najmniej B1?B2,
znajomość angielskiego na poziomie średniozaawansowanym,
doświadczenie we wcześniejszej pracy administracyjnej mile widziane
dostępność godzinowa w ciągu tygodnia - minimum 20 godzin do 35 godzin

praca hybrydowa, praca biurowa
pracę można łączyć ze studiami

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

- Możliwość udziału w szkoleniach i doskonalenia umiejętności,
- Możliwości rozwoju w ramach struktury firmy,
- Elastyczne godziny pracy,
- Kultura pracy oparta na szacunku, uczciwości i skupieniu się na potrzebach konsumentów,
- Umowa zlecenie,
- Stawka godzinowa 31 zł brutto/h przez pierwsze 6 miesięcy, z możliwością przedłużenia stażu do 12 lub 18 miesięcy, stawka za kolejny okres 34 zł brutto/h,
RandstadPlus – system benefitów (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, zniżki na zakupy
online),
- Możliwość przerw w stażu ze względu na plany urlopowe,
- Możliwość zatrudnienia przez GSK, po odbyciu stażu.

Zadania

Pomoc przy bieżących tematach i projektach w dziale, samodzielna praca przy przydzielonych aktywnościach, czuwanie nad obiegiem dokumentów--poczta, teczki pracownicze, proste procesy HR na rynek niemiecki, przygotowanie dokumentacji HR owej, umów, pism, raportów, obsługa SAP, WD, skrzynki mailowej i Ticketing Toola.

  • Praca Poznań
  • Stażysta Poznań
  • HR Manager Poznań
  • Specjalista ds. HR Poznań
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Poznań
  • Doradca podatkowy w Polsce Poznań
  • Pracownicy uczelni w Polsce Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584