Stażysta w dziale handlowym
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Purinova Sp. z o.o.
8. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie działu handlowego w pracach administracyjnych,
  • wsparcie działu handlowego w kontaktach z dostawcami oraz klientami,
  • aktywne śledzenie trendów na rynkach powiązanych z recyklingiem tworzyw sztucznych,
  • zbieranie informacji, tworzenie raportów i analiz w oparciu o wytyczne,
  • współpraca z różnymi działami w Grupie.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe - mile widziane kierunkowe chemiczne dodatkowym atutem będzie wykształcenie profilowe w obszarze tworzyw sztucznych,
  • umiejętność tworzenia analiz i wyciągania wniosków,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 (praca po części w tym języku),
  • inicjatywa i zaangażowanie w powierzone zadania.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • stabilne miejsce pracy i warunki zatrudnienia,
  • możliwość rozwoju w strukturach działu handlowego,
  • dofinansowanie do wczasów pod gruszą,
  • dodatek finansowy w postaci pieniężnej na grudniowe święta,
  • prywatną opiekę medyczną w Medicover dla Pracowników z możliwością rozszerzenia do pakietów: partnerskiego lub rodzinnego,
  • dofinansowanie do programu sportowego - karty Multisport,
  • możliwość dofinansowania do kursów i szkoleń podnoszących kompetencje.

  • Praca Warszawa
  • Stażysta Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536