Stażysta w dziale BHP
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, Silesian Voivodeship, Polska
Johnson Matthey Poland Sp. z o.o.
29. 9. 2024

Miejsce pracy: Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie obserwacji BHP przy użyciu systemu monitoringu i zgłaszanie wyników przełożonym (około 45% czasu).
  • Tworzenie dokumentacji BHP oraz przygotowanie materiałów szkoleniowych dla pracowników (około 25% czasu).
  • Udział w audytach wewnętrznych na terenie firmy (około 20% czasu).
  • Wykonywanie innych zadań związanych z działem BHP i ochroną środowiska (około 10% czasu).

Nasze wymagania

  • Status studenta – poszukujemy osób, które są obecnie studentami.
  • Zainteresowanie tematyką BHP i ochrony środowiska.
  • Umiejętność szybkiego uczenia się i chęć pracy w zespole międzynarodowym.
  • Dobra znajomość obsługi komputera w tym Pakiet Office.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji.

To oferujemy

  • Płatny staż w oparciu o umowę zlecenie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia praktycznych umiejętności.
  • Pracę w przyjaznym, nowoczesnym środowisku.
  • Wsparcie doświadczonych specjalistów.
  • Owocowe środy, bezpłatną kawę i herbatę oraz dofinansowanie posiłków.
  • Bezpłatny parking.

Benefity

  • owoce
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie do posiłków w kantynie

Chcesz zdobyć cenne doświadczenie zawodowe, rozwijając się w obszarze Bezpieczeństwa i Higieny Pracy (BHP)? Dołącz do nas i pomóż nam tworzyć bezpieczne środowisko pracy!

Johnson Matthey to firma działająca na rzecz zrównoważonej technologii, która dba o czystsze powietrze i ochronę środowiska. Teraz możesz być częścią tego procesu, aplikując na stanowisko Stażysty w Dziale BHP.

Johnson Matthey specjalizuje się w zrównoważonej technologii. Korzystamy z naszej wiedzy naukowej, aby tworzyć innowacyjne produkty, które odgrywają kluczową rolę w ograniczaniu szkodliwej emisji i poprawie jakości powietrza, pomagając naszym klientom spełniać wymagania prawne na całym świecie. Jako dostawca jednej trzeciej katalizatorów w przemyśle motoryzacyjnym na całym świecie, odgrywamy istotną rolę w tworzeniu przyszłości.

Dziękujemy za zgłoszenie. Wszystkie aplikacje są starannie rozpatrywane, a Państwa dane będą przechowywane w odpowiednio zabezpieczonym systemie. Dane będą przetwarzane przez naszą firmę wyłącznie w celach niezbędnych do realizacji prowadzonych przez firmę Johnson Matthey procesów rekrutacyjnych.Johnson Matthey szanuje Państwa prywatność i zobowiązuje się do ochrony danych osobowych. Aby uzyskać więcej informacji o tym, jak wykorzystywane są Państwa dane osobowe, zachęcamy do zapoznania się z naszą polityką prywatności: https://matthey.com/website-information/privacy-notice .Zespół Rekrutacyjny skontaktuje się z Państwem w momencie, kiedy przesłane dokumenty aplikacyjne zostaną zweryfikowane. Naszym celem jest przekazanie informacji zwrotnej każdej osobie aplikująjącej do firmy Johnson Matthey, stąd prosimy o wyrozumiałość. Kontakt powinien nastąpić w terminie 4 tygodni od momentu aplikowania.Dziękujemy za poświęcony czas wysłanie aplikacji. Przesłanie zgłoszenia oraz stworzenie konta na naszej stronie jest jednoznaczne z zapoznaniem się przez Państwa z polityką prywatności i akceptacją jej treści.Jeśli posiadasz niezbędne umiejętności i doświadczenie, aby dołączyć do naszego zespołu, to prześlij swoją aplikację w formie online.Johnson Matthey jest pracodawcą oferującym równe szanse wszystkim kandydatom bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, religię, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientację seksualną, formę zatrudnienia lub inne kryteria regulowane przez prawo pracy.

  • Praca Gliwice
  • Stażysta Gliwice
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Gliwice
  • Pracownicy uczelni w Polsce Gliwice
  • Doradca podatkowy w Polsce Gliwice
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 511
    20 291