Stażysta/tka w zespole rekrutacji
  • Warszawa
stażysta/tka w zespole rekrutacji
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
17. 5. 2024

Szukasz przyjaznego miejsca pracy i szansy na zdobycie pierwszego doświadczenia w rekrutacji? Jesteśmy tu dla Ciebie! :)

Dołącz do zespołu Delivery w Randstad Professional Talent Solutions.

Oczekujemy

  • chęci zdobycia pierwszych doświadczeń w świecie HR
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego umożliwiającej wykorzystywanie w pracy
  • pełnej dostępności czasowej od poniedziałku do piątku w ramach godzin 8-16 lub 9-17 na cały okres trwania stażu
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej
  • pierwsze doświadczenia zawodowe - mile widziane
  • skrupulatności oraz kreatywności w działaniu

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie na 6 miesięcy - z szansą na przedłużenie współpracy
  • staż w pełnym wymiarze czasu - 40h od poniedziałku do piątku
  • wynagrodzenie godzinowe 27,70 zł/godz od lipca 28,10 zł/godz
  • staż w trybie hybrydowym
  • dobrą lokalizację biura - al. Jerozolimskie 134 - dojedziesz pociągiem lub autobusem z metra Politechnika / Centrum
  • w naszym biurze czeka na Ciebie wspólna przestrzeń czy mniejsze salki na spotkania/rozmowy
  • dobra kawa z ekspresu z możliwością mleka normalnego, bez laktozy lub owsianego
  • możliwość opieki medycznej, karty sportowej
  • dostęp do platformy Legimi (e-booki)
  • możliwość pracy z językiem angielskim

Zadania

Jako stażysta będziesz częścią zespołu Delivery, co oznacza to że będziesz mieć styczność z różnorodnymi rekrutacjami. A Twoje zadania będą obejmowały:

  • aktywnie poszukiwania kandydatów w różnorodnych źródłach
  • prowadzenie rozmów z kandydatami (także w języku angielskim)
  • dopasowywanie profili kandydatów do otwartych projektów rekrutacyjnych
  • współpraca z różnymi osobami z wewnętrz organizacji - Twoim zespołem i innymi zespołami
  • bieżąca praca na systemie rekrutacyjnym, w celu aktualizowania informacji, dodawania notatek, zmianie statusu kandydatów itp.
  • dbanie o candidate experience kandydatów na każdym etapie rekrutacji

  • Praca Warszawa
  • Stażysta Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851